Kutno, Łódzkie

zmień miasto
<< Poprzednie ogłoszenie Następne ogłoszenie >>

Referent Ds. Technologii W Dziale Technologii I WdroŻeŃ

Kutno

Typ ogłoszenia: Dam Prace

REFERENT DS. TECHNOLOGII W DZIALE TECHNOLOGII I WDROŻEŃ

OBOWIĄZKI:
&#8226; przeprowadzanie próbnych, kontrolnych produkcji z ubojów, rozbiorów drobiu
&#8226; stała kontrola parametrów ubojowo &#8211; rozbiorowych
&#8226; stała kontrola wydajności poubojowej oraz rozbiorowej
&#8226; śledzenie zmian w przepisach prawnych i normalizujących
&#8226; właściwe i terminowe sporządzanie dokumentacji i sprawozdawczości
OCZEKUJEMY:
&#8226; wykształcenie wyższe kierunkowe &#8211; Towaroznawstwo, Technologia Żywności, Rolnictwo, Zootechnika
&#8226; znajomość normy ISO 9001
&#8226; mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
&#8226; dyspozycyjność i komunikatywność
&#8226; gotowość do pracy w systemie zmianowym
&#8226; zaangażowanie w wykonywaną pracę
OFERUJEMY:
&#8226; stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
&#8226; możliwość rozwoju kompetencji osobistych i zawodowych, awansu
&#8226; wszelkie środki, szkolenia i urządzenia konieczne do wykonywania obowiązków
OFERTY PROSIMY SKŁADAĆ NA ADRES:
alicja.malinowska.cd@obpon.pl z dopiskiem - referent ds. technologii w dziale technologii i wdrożeń woj. &#8222; łódzkie&#8221;

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.
WAŻNE! W procesie rekrutacyjnym będą brane pod uwagę wyłącznie aplikacje zawierające jedną z poniższych klauzul:
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli dla potrzeb danego procesu rekrutacyjnego: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez CEDROB S.A. z siedzibą w Ujazdówku Ujazdówek 2a, 06-400 Ciechanów, w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko&#8221;.
Jeśli wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych w przyszłych procesach rekrutacyjnych prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji przez wyżej wskazaną firmę&#8221;.

Ogłoszenie dodane: Poniedzialek, 04 Grudzien, 2023  10:29

Identyfikator: 737360

Wyświetleń: 2206