Kutno, Łódzkie

zmień miasto
<< Poprzednie ogłoszenie Następne ogłoszenie >>

Kierownik Fermy Kwilno - Zootechnik

Kwilno

Cedrob S.A. jest w pełni zintegrowaną firmą drobiarską z polskim kapitałem. Planujemy stały wzrost zatrudnienia w całej organizacji, co związane jest z obecną skalą produkcji, pozytywnymi prognozami oraz dynamicznym rozwojem firmy.

Twój zakres obowiązków
Kontrola i nadzór nad fermą reprodukcyjną w miejscowości Kwilno woj. łódzkie.

Zarządzanie produkcją na fermach

Organizacja pracy i kierowanie zespołem podległych pracowników

Prowadzenie dokumentacji

Nasze wymagania
wykształcenie: wyższe (mile widziane: zootechniczne, rolnicze, weterynaryjne - nie jest to warunek konieczny),

zaangażowanie, chęć do działania,

mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

bardzo dobra znajomość obsługi komputera (pakiet MS Office, szczególnie MS Excel),

dobra organizacja pracy własnej oraz podległego zespołu,

umiejętność pracy w zespole,

systematyczność, dokładność, samodzielność,

chęć zamieszkania w mieszkaniu służbowym zlokalizowanym przy fermie w Kwilnie.

To oferujemy
Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku - lidera w branży drobiarskiej

Pracę na pełen etat

Możliwość rozwoju kompetencji osobistych i zawodowych, awansu

Wszelkie środki niezbędne do wykonywania obowiązków

Mieszkanie służbowe.

WAŻNE! W procesie rekrutacyjnym będą brane pod uwagę wyłącznie aplikacje zawierające jedną z poniższych klauzul: Prosimy o dopisanie następującej klauzuli dla potrzeb danego procesu rekrutacyjnego: &#8222;Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez CEDROB S.A. z siedzibą w Ujazdówku Ujazdówek 2a, 06-400 Ciechanów, w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko&#8221;. Jeśli wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych w przyszłych procesach rekrutacyjnych prosimy o dopisanie klauzuli: &#8222;Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji przez wyżej wskazaną firmę&#8221;.

Ogłoszenie dodane: Piatek, 04 Sierpien, 2023  09:37

Identyfikator: 732592

Wyświetleń: 1111